RSS agregátor jaskyniarskych webov

Na webe SSS sa už pár rokov zobrazujú automatické novinky z rôznych webov a FB stránok, ktoré som prácne zozbieral a v niektorých prípadoch povytváral cez služby ako Zapier alebo FetchRSS. Všetko to fungovalo na externej WordPress stránke, což nebol úplne ideálny stav.

Konečne som si našiel čas a chuť na zmenu a po mesačných testovaniach som nakonfiguroval agregátor na zaklade tt-rss.

ukážka:

Čo je Agregátor RSS?

Agregátor RSS (Really Simple Syndication) je nástroj, ktorý umožňuje zber a zobrazenie obsahu z rôznych zdrojov na jednom mieste. Jednoduchým spôsobom povedané, agregátor RSS vám umožňuje sledovať novinky a aktualizácie z viacerých webových stránok bez potreby návštevy každej stránky zvlášť. Načítava nový obsah automaticky a zobrazuje ho vo forme zoznamu titulkov a krátkych popisov.

Výhody Agregátorov RSS pre SSS:

  1. Centralizovaný Prístup k Informáciám: Človek bude mať možnosť mať všetky relevantné novinky a informácie na jednom mieste. Namiesto toho, aby sa museli vyhľadávať jednotlivé stránky, môžu jednoducho nav*****viť náš portál a získať prehľad o všetkých dôležitých udalostiach.
  2. Úspora Času: Agregátor RSS ušetrí čas jaskyniarom, pretože nebudú musieť manuálne prechádzať viacero webových stránok. Novinky sa im automaticky zobrazia v agregátore, čo im umožní efektívne sledovať všetko dôležité bez straty času.
  3. Personalizácia: Každý jaskyniar si môže prispôsobiť svoj obsah podľa svojich preferencií. Môžu si vybrať, ktoré zdroje chcú sledovať a ktoré ich najviac zaujímajú, čo umožní individuálne prispôsobenie obsahu.
  4. Rýchle Informovanie: Agregátor RSS je ideálny pre rýchle informovanie o aktuálnych udalostiach, nových výskumoch, výbave a iných dôležitých veciach v jaskyniarskej komunite.

Momentálne sa novinky na stránku SSS načítavajú z týchto zdrojov

SK zdroje

CZ zdroje

ak by ste poznali nejakú aktívnu jaskyniarsku stránku, ktorú tu nemám pridajte prosím link do komentára. Môže byt kľudne link aj na FB stránku.

Záver

  • ak by mal niekto záujem o personalizovené konto na agregátor napíšte mi mail na michal.danko@gmail.com
  • novinky môžete odoberať aj anonymne