Ako pridám svoj nový článok?

Stručný návod

  1. Kliknite hore na úvodnej stránke blogu blog.sss.sk na odkaz: Vlož nový článok
    Vyplňte formulár. Do kolonky Meno vyplňte meno ktoré chcete aby sa zobrazilo. Vyplňte vašu e-mail adresu, na ňu budete dostávať potvrdenia (notifikácie o zverejnení, novinky, komentáre k článkom). Meno aj e-mail adresu si uložte.
  2. Napíšte do kolónky Názov článku názov, ktorý sa zobrazí pre čitateľov.
  3. Volitelne vyplnte kľúčové slovo charakterizujúce článok (bližšia charakteristika článku, lokalita, názov jaskyne a pod.) je možné pridať aj viac slov, je potrebné ich oddeliť čiarkou.
  4. Vyplňte antispamovú kontrolu 1+1, napíšte číslo 2.
  5. Vyberte si kategóriu pod ktorú váš článok patrí, kde bude zobrazený.
  6. Vyplňte textový obsah článku (kolónka – Telo článku) – je to text, ktorý sa zobrazí ako článok. Web adresy – odkazy píšte v tvare webadresa.
  7. Nahrajte obrázky k článku. Budú zobrazené presne v takom poradí ako ich načítate, teda od prvého po 30-ty (maximálny počet). Obr. budú zobrazené v rozlíšení 1024 x XXX pixelov. V úvode článku bude zobrazená prvá načítaná fotografia. Názov súboru načítaných fotografií k článku ostáva zachovaný, bude zobrazený čitateľom presne tak ako ho máte vo vašom zariadení.
  8. Kliknite na „Odoslať článok“. Následne po schválení administrátorom vám príde oznámenie o pridaní článku do blogu. Po prvom schválení vášho článku administrátorom blogu, budú vaše ďalšie príspevky už pridávané automaticky, ale pod podmienkou, že pri ich zadávaní použijete rovnaké meno aj e-mail adresu ako po prvý raz. Presne tak ako pri komentároch.

Pomýlili sme sa v texte? Ako môžeme editovať svoj príspevok?

Ak sa pomýlite, máte v texte napr. preklepy, chybné údaje atď., napíšte žiadanú opravu – opravený text na e-mail adresu blog@sss.sk
Administrátor sa vám v prípade potreby ozve, nezabudnite uviesť názov článku, vašu e-mail adresu k článku a vaše meno. Následne opraví vami žiadanú zmenu. To platí aj pre komentáre.

Vaše otázky ako aj návrhy na vylepšenie blogu a pre pridanie ďalších kategórií píšte na e-mail adresu blog@sss.sk